Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

ZAPRAWKA CHOCOLATE MINT

ZAPRAWKA CHOCOLATE MINT

Markowa zaprawka najlepszego producenta zaprawek, esnecji do alkoholu/czystej wódki - firmy Gert Strand. Szwedzkie  zaprawki nie mają sobie równych - bardzo ciężko jest odróznić oryginał od przygotowanej wódki z zastosowaniem takich zaprawek.

Więcej szczegółów


6,80 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt. "CHOCOLADE MINT"  czekolada miętowa.. 

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódką 40- 45% daje niesamowity efekt typowej czekolady miętowej. Bardzo udana komppzycja czekolady i mięty - gwarancja smakowych doznań. Warto spróbować ;).   

    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą świeżości i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć z alkoholem 40-45% oraz dodać 250g cukru pudru dokładnie wymieszać do całkowitego rozpuszczenie cukru. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 500 - 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji . smacznego ;)


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podawać schłodzony w postaci "klasycznej czystej " lub w połączeniu z napojami gazowanymi

 

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh "

   

                                           ZAPRAWIANIE WÓDEK


 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostepne w bogatej ofercie tego sklepu.