Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

WOREK FILTRACYJNY DO ZACIERU

WOREK FILTRACYJNY DO ZACIERU

Wszystkie zdjęcia

Worek do filtracji zacieru, śruty zbożowej, pulpy owocowej, materiał z którego jest wykonany nie barwi sie trwale -wystarczy umyć i używać ponownie jak nowy, doskonale sprawdza sie przy śrucie, twardych owocach -jako wstępna filracja ....

Więcej szczegółów


37,00 zl brutto

Ostatnia sztuka!

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Worek filtracyjny do zacierów zbożowych  lub filtrowania "opornej" miazgi owocoej. Wykonany ze specjalnego materiału nylonowego  o przepuszczalności 600 mikronów.

Wymiary :
długość     =  900 mm
szerokość  =  300 mm

Posiada wszyty (ze stali kwasoodpornej) pierścień utrzymujący stały otwór, dodatkowo posiada bardzo przydatne "uszy " do podwieszenia worka nad pojemnik do którego będziemy filtrowali zacier lub pulpę owocową.

Technika filtrowania zacieru jest bardzo łatwa -  napełniamy worek do 1/2 , 1/3 wysokości pozostawiamy na pewien okres

(w zależności od rozdrobnienia śruty zbożowej lub rodzaju owoców) do samoczynnej filtracji i przystępujemy do "kręcenia " worka - po skutecznym wyciśnięciu w worku pozostają suche wióry a my otrzymujemy czysty sok / moszcz do dalszej "obróbki".

Dla osób które nie posiadają prasy - inwestycja w ten worek to dobra koncepcja, oczywiście można go zastosować też do prasy. Worek można myć myjką ciśnieniową (do ciśnienia  200 bar) lub prać w 
pralce  ;)


Wszelkie odbarwienia po zacierach / owocach podczas wyciskania/ filtrowania po umyciu  zostają oczyszczone, a worek wygląda jak nowy. Worek posłuży z pewnością na kilka ładnych "sezonów ".