Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

WHISKEY BOURBON PREMIUM 500ml

WHISKEY BOURBON PREMIUM 500ml

Wszystkie zdjęcia

Markowe esencje w większych objętościach na podad 17 litrów czystego alkoholu . 

Więcej szczegółów


138,00 zl brutto

Program lojalnościowyKupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zl. "WHISKEY BOURBON"PREMIUM 

Zaprawka po wymieszaniu z czystą wódka 45- 50 % daje niesamowite efekty CZYSTEGO SMAKU BURBONA starzonego w beczce dębowej -delikatny a zarazem intensywyn smak JEST TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH  ZAPRAWEK BURBONA  -... .

Dajemy gwarancję zadowolenia !!!! - cena adekwatna do super jakosci !!!!!


A nic tak nie "rozgrzewa "  poza żoną (oczywiście nie kawalerów ;)  ) jak MAŁA SZKOCKA - z kostką lodu  ;)


    Szwedzi są potentatami zarówno w ilości produkowanych zaprawek smakowych jak i jakości stosują minimum chemii poszukując ekstraktów naturalnych - wyciągów które powodują długotrwałą  świeżości  i trwałość przygotowanych trunków.


PRZYGOTOWANIE:

Wstrząsnąć buteleczkę po czym połączyć  "porcje 20ml"                 z alkoholem 40-45%. Najlepsze efekty i ekstrakcję smakową uzyskuje się w połączeniu  z 700 ml wódki 40%, odstawić na minimum 12h - 24h po tym czasie trunek jest gotowy do degustacji .. smacznego ;)

 

Oferowana zaprawka o pojemności 500ml wystarcza na przygotowanie do 17,5l alkoholu smakowego.


Dla wydobycia wszystkim walorów smakowych jak i zapachowych   ( przepiękny aromat naturalny ) podajemy schłodzoną z kostką lodu.

CIEKAWE I SPRAWDZONE PRZEPISY: można znaleźć na naszym zaprzyjaźnionym i najlepszym forum "c2h5oh ":


                         ZAPRAWIANIE WÓDEK

 

Polecamy  inne zaprawki  - nie odbiegające od oryginału prawdziwego trunku, dostępne w bogatej ofercie tego sklepu.

Zaprawki sa pakowane w pojemniki 500ml -zgodnie z oryginalną pojemnością, z nakretką z pierścieniem zrywalnym -gwarntują świeżość i pewność w transporcie bez możliwości uszkodzenia jak w przypadku szklanych buteleczek. Posiadają instrukcję przygotowania w języku polskim. 

Posiadamy zawsze świeże dostawy zaprawek gwarantujące minimum 24 miesięcy trwałości co jest bardzo ważne zarówno przy zachowaniu pełnej wartości ekstraktów jak i bukietu zapachowego.

tylko "zaprawiać " ;) ..