Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

KAPTURKI OZDOBNE Z PASKIEM CZERWONE X50 SZTUK

KAPTURKI OZDOBNE Z PASKIEM CZERWONE X50 SZTUK

Kapturki ozdobne termokurczliwe 50 szt.- kwintesencja profesjonalnego wykończenia domowego dzieła -z pewnością pokazuje rekę mistrza lub mistrzyni ;)

Więcej szczegółów


11,00 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Uniwerslane Kapturki ozdobne na standardowe butelki do wina, wódki. Doskonałe wykończenie każdej zakorkowanej butelki - powodujące nie tylko estetyczny wizerunek ale też zabezpiecza przed gromadzeniem się zanieczyszczenia na "czole" korka, uniemożliwia tworzenie się pleśni i wysychanie korka -co może spowodować dostęp powietrza który jest niekorzystny dla wina  czy destylatu.

Szerkośoć kaptruków =30,5mm, długość 50mm.

Bardzo estetycznym rozwiązaniem tych kapturków jest to iż posiadają one pasek który ułatwia otwarcie kaprurka bez konieczności całkowitego jego ściągnięcia - co bardzo pozytywnie wpływa na wizerunek butelki po otwarciu - dolna część kapturka pozostaje na szyjce. Na czole kaptukra są estetyczne tłoczenia graficzne co podnosi jeszcze bardzie prestiż tak "zamkniętej '

butelki. Dodatkowo w tym kapturku jest naniesiony dolny wizulany pasek co podwyższa wygląd kaprutra oraz całej butelki .

Sposób domowego zamknięcia kapturkiem termokurczliwym jest bardzo szybki i prosty - nie potrzeba stosować jakiś zmyślnych czy też drogich obkurczarek do folii. Wystarczy iż w garnuszku podgrzejemy wodę i nałożymy kapturek na szyjkę butelki - trzymając palcem za koniuszek kapturka zanurzymy butelkę we wrzątku. Automatycznie kapturek idealnie dopasuje sie do kształtu szyjki butelki odwzoruje jej naturalny kształt - pięknie go "opasając" - takie wykończenie pokazuje profesjonalne podejście nie tylko wykończeniowe ale i też zabezpieczające.

 

Kaptruki pakowane po 50 sztuk .