Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

KAPTURKI OZDOBNE Z TERMOKURCZLIWE CZARNE 10SZT

KAPTURKI OZDOBNE Z TERMOKURCZLIWE  CZARNE 10SZT

Kapturki ozdobne termokurczliwe - kwintesencja profesjonalnego wykończenia domowego dzieła -z pewnością pokazuje rekę mistrza lub mistrzyni ;)

Więcej szczegółów


2,60 zl brutto

Program lojalnościowyNie ma punktów za ten produkt.Uniwerslane Kapturki ozdobne na standardowe butelki do wina, szampana. Doskonałe wykończenie każdej zakorkowanej butelki - powodujące nie tylko estetyczny wizerunek, ale też zabezpiecza przed gromadzeniem się zanieczyszczenia na "czole" korka, uniemożliwia tworzenie się pleśni i wysychanie korka -co może spowodować dostęp powietrza który jest niekorzystny dla wina  czy destylatu.

Szerkośoć kaptruka =30,5mm, długość 55mm.

 Na czole kaptukra są estetyczne tłoczenia graficzne co podnosi jeszcze bardzie prestiż tak "zamkniętej" butelki.

Sposób domowego zamknięcia kapturkiem termokurczliwym jest bardzo szybki i prosty - nie potrzeba stosować jakiś zmyślnych czy też drogich obkurczarek do folii. Wystarczy iż w garnuszku podgrzejemy wodę i nałożymy kapturek na szyjkę butelki - trzymając palcem za koniuszek kapturka zanurzymy butelkę we wrzątku. Automatycznie kapturek idealnie dopasuje sie do kształtu szyjki butelki odwzoruje jej naturalny kształt - pięknie go "opasając" - takie wykończenie pokazuje profesjonalne podejście nie tylko wykończeniowe ale i też zabezpieczające.

 

Kaptruki w kolorze czarnym -pakowane  po 10 sztuk.